Opalanie natryskowe – dla kogo będzie odpowiednie?

W wielu salonach kosmetycznych, różnego rodzaju gabinetach, do których należy także i sunfxpolska.pl można zauważyć, jak dużą i stale rosnącą popularnością cieszy się opalanie natryskowe. To bardzo nowoczesna metoda, która szybko zyskuje rosnącą popularność.

Z opalania natryskowego mogą korzystać prawie wszyscy pragnący uzyskać zdrową i naturalnie wyglądającą opaleniznę. Metoda ta polega jedynie na nakładaniu specjalnego preparatu, a nie na wystawianiu skóry na działanie szkodliwych promieni UV. Dzięki temu właśnie jest to tak bezpieczny dla nas zabieg. Mogą z niego korzystać nawet kobiety w ciąży lub w okresie karmienia. Opalanie natryskowe w żaden sposób nie ingeruje w pracę organów wewnętrznych, nie powoduje także żadnych chorób skóry. Jeśli zatem ktoś chciałby być pięknie opalony, ale boi się nie tylko wysuszenia skóry pod wpływem promieni słonecznych, ale także licznych chorób, w tym nowotworów, to ta metoda na pewno przypadnie mu do gustu.

Z opalania natryskowego nie powinny jedynie korzystać osoby już chorujące na różne schorzenia skórne, takie jak egzema, łuszczyca, czy też różnego rodzaju alergie skórne.

Rodzaj usługi Opalanie natryskowe – cena
Całe ciało ok. 130 zł
Połowa ciała ok. 80 zł
Twarz i dekolt ok. 45 zł
Twarz, dekolt i ręce ok. 55 zł

 

 

© 2018 A MarketPress.com Theme