Dodatkowe atrakcje do weekendu w spa

Jadąc na weekend w spa większość osób chce przede wszystkim skorzystać z różnych masaży i zabiegów. Jednocześnie jeżeli już zastanawiasz się nad wybraniem tej opcji – link , lub innego spa, to warto zwrócić uwagę na inne atrakcje. Jest to szczególnie istotne dla młodych osób, które planują jechać na weekend do spa. Dzięki temu nie będą one musiały cały czas korzystać z zabiegów, a będą miały do dyspozycje takie atrakcje jak np. aqua park, czy też kręgielnia.

 

Atrakcja dostępna w spa Cena
Nordic Walking 30 zł
Aqua Park 16 zł za godzinę
Kręgle 60 zł za godzinę
Bilard 20 zł za godzinę
Wypożyczenie roweru 50 zł za cały dzień

 

Oczywiście niektóre pakiety weekendu w spa dają dostęp do części z tych atrakcji w ramach zakupionego pakietu. Jednak jeżeli chciałbyś np. spędzić więcej czasu w aqua parku, to wtedy powinieneś wiedzieć ile kosztuje taka atrakcja poza pakietem.

 

Oczywiście jeżeli duże znaczenia mają dla Ciebie takie dodatki, to wybierz taki weekend w spa, gdzie w pakiecie, który kupisz będzie ich jak najwięcej. Warto czasem wstrzymać się z wyjazdem na weekend do spa, ponieważ w niektórych okresach jest znacznie więcej promocji, przez co można zrobić bardziej okazjonalny zakup.

 

Weekend w spa jest najczęściej bardzo opłacalny w okresie walentynek, oraz świąt Bożego Narodzenia. Wtedy można znaleźć wiele promocji w różnych zakładach spa i warto z nich korzystać.

 

© 2018 A MarketPress.com Theme