Czy są podstawy by wierzyć cud terapii Gersona?

Cud terapii Gersona działa.

Zdania na ten temat są podzielone. Jak to bywa w przypadku metod alternatywnych, są zwolennicy i przeciwnicy. Jednak można wyrobić sobie swoją własną opinię poznając tę terapię w teorii, a jeszcze lepiej w praktyce. Twórcy well-ness.pl/produkt/cud-terapii-gersona-ksiazka postawili sobie za cel dostarczenie obiektywnej wiedzy jak i praktycznego wsparcia, aby każdy sam mógł sprawdzić czy cud terapii Gersona działa.

Dr Gerson oparł swoją metodę leczenia na założeniu, że nasz organizm to prawdziwy cud i sam potrafi się uleczyć, jeśli tylko mu w tym nie przeszkadzamy. A czasem trzeba wspomóc wrodzone mechanizmy samoleczenia poprzez usunięcie czynników hamujących ten proces takich jak konserwanty, przetworzone jedzenie i pestycydy. Konsekwencją współczesnego trybu życia oraz warunków w jakich żyjemy jest ciągłe zatruwanie organizmu, a celem terapii Gersona jest usunięcie tych chorobotwórczych toksyn. W efekcie następuje cud, czyli uleczenie z takich chorób jak migreny, alergie, choroby serca, artretyzm, cukrzyce a wreszcie raka.

A zatem, czy są podstawy by wierzyć ? Remisja raka w leczeniu konwencjonalnym wynosi średnio 12 %, a w niektórych odmianach nawet poniżej 5. Odsetek remisji po kuracji niemieckiego lekarza wyniósł średnio 42 %. Czy to wystarcza by uznać cud terapii Gersona ?

© 2019 A MarketPress.com Theme